Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

DUYURU Casper araniyor

@Casper nickli arkadasi ariyorum twitterda burolarin actigi etkinliklere kendince uyaniklik yapip hesabi gizliye alip farkli farkli tahminler giriyor. Her ne kadar site birinin hakkina el koyunca dolandirici diyorsak bu arkadasinda ondan farki yok benim gozumde. Kufur edip engel atti kactigini saniyor bakalim uye oldugu her forumda boyle gorununce nasil hissedecek sitelerdeki kullanici adi masal91

Reis81

♦️BEŞİKTAŞ♦️
@Casper nickli arkadasi ariyorum twitterda burolarin actigi etkinliklere kendince uyaniklik yapip hesabi gizliye alip farkli farkli tahminler giriyor. Her ne kadar site birinin hakkina el koyunca dolandirici diyorsak bu arkadasinda ondan farki yok benim gozumde. Kufur edip engel atti kactigini saniyor bakalim uye oldugu her forumda boyle gorununce nasil hissedecek sitelerdeki kullanici adi masal91

Sanki wonmaniada denk geldim bi bakmakta fayda var

umit19832

V.İ.P. ÜYE
Tatlı tatlı konuşuyordu şeytan aslında onlarda forumlarda meyve eğlence :))

boş işler kardeşim bunlar zamanını hilelikle geçirimeye devam ederse iyi batacaktır siz merak etmeyin..

Var var her forumda var hemen hemen. Varan variyor varmayana ne kandirirsam derdinde yaptigi cok beni alakadar etmez kufur edip engel atmasina sinir oldum.

boş işler kardeşim bunlar zamanını hilelikle geçirimeye devam ederse iyi batacaktır siz merak etmeyin..
Betasus cekiliste kazanmis :) kufur edip engel atinca kendisine ulasilmayacagini saniyr arkadas nasil olsa sozumuzun gectigi bi forumda uyeligi vardir illaki ulasirim bilgisine. Kufur etmek nedir dolandiricilik yaparken onu bi sesinden duymak istiyorum