Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

BÜRO DESTEK Cosmobet Üyelerin Fikirlerine Saygı Duyuyor

Cosmobet Destek

Sponsor Destek

Öncelikle bütün arkadaşlarımıza merhabalar,
Cosmobet ailesi olarak siz değerli üyelerimizin fikirlerine saygı duyuyor ve sizlerin fikirlerini merak ediyoruz.
Sizlerden sitemize eklenecek yeni bonuslar için fikirler istiyoruz.
Örneğin; "yatırımlarımıza %50 bonus ve 3 kat çevrim olsun." gibi önerilerinizi değerlendirmeye alarak yeni bonuslar ile sizlere dönmek isteriz.​

kullanıcı adım lala35
50 ye 25 alıyodum o kadar cok cekımde yapmadım bonus alımımı risk biriminiz neden engeleldi buna cevap alalbılırmıyım?

Anilos

V.İ.P. ÜYE
Sevgili @Cosmobet Destek niye hiç cevrimsiz freebet kampanyası yapmıyorsunuz... İlla yatırım mi yapmak lazım...20 kişiye 20 TL promosyon efsane Olmaz mı. Twitter'da ucururduk konuyu :)

Risk birimlerimiz bu şekilde uygun gördüğünden dolayı bonus alımınız engellenmiş. Kurallarımızda bu yazmaktadır.
dostum acıklama beklıyorum rısk bırımınızden o kadar yaıtırım yapıyoruz totalde zaradayız bonus alımımız nasıl engellenıyor anlamıyorumvalalhi

Muhafız

Sayfa Yöneticisi
cosmobet bonusları çok dandik oluyor. şartları desen ağır gerek yok bunlar bir şey yapmaz
dostum güzl dile konu açmış admin lütfen saygı severim seni ama üzme bizide cosmobet şahsi olarak sevdigim deger verdigim bir firmadır iletişimimiz hoş yatırım yapın paranız kalsın kefiliniz benim .. öneri almak ıcın acmış zaten konuyu ona yön vermek önermek bir istek sıkıntıyı dile getirin cvp vericektir