Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ŞİKAYET Kupabet 350 TL'yi ödedi gösterdi gelen giden yok alırsak bu rolling açarız gelenle

Reis81

♦️BEŞİKTAŞ♦️
Şikayetvar.com Yerinden herkes konu acsin en çok ona tav bu yavsak site

Reis81

♦️BEŞİKTAŞ♦️
Senin gibi birini kaybettikleri icin uzulsunler teyzeoğlu ama forum rollden çıkınca herkese sikayetvar.com da sikayet acmasini isteyelim bak o zaman iki katını yollasinlar

Trabzonluuuu

V.İ.P. ÜYE
Bende şimdi acacam bu rolling ama bu sefer şart şikayet açmak olsun herkeze iş düşsün bari artık siteler uyelwrin paralarına ole kolay el koyamasinlar ben uğraşırım amaç para da deil ben ondan fazla paraları 1-2 saatte dağıtıyorum üyeleri enayi yerine koymalarina kıl oluyorum

Muhafız

Sayfa Yöneticisi
Bende şimdi acacam bu rolling ama bu sefer şart şikayet açmak olsun herkeze iş düşsün bari artık siteler uyelwrin paralarına ole kolay el koyamasinlar ben uğraşırım amaç para da deil ben ondan fazla paraları 1-2 saatte dağıtıyorum üyeleri enayi yerine koymalarina kıl oluyorum
seni uyardım yatırma daha diye ah dostum ah degerli birisin bende ama neden yatırdın gidip gene

Muhafız

Sayfa Yöneticisi
istedigin gibi şikayet açtırabilirsin şikayet açmayana parada verme bende destek olacagım sana

Trabzonluuuu

V.İ.P. ÜYE
seni uyardım yatırma daha diye ah dostum ah degerli birisin bende ama neden yatırdın gidip gene
100 TL reis çok bişe yatirmadim doğru uyarmistin biraz kazaya geldi desem yeridir ultrabete atacaktım sözde bu an nasıl oldu anlamadım paparadan attıktan sonra aklıma geldi :)