Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ŞİKAYET Milyoner Ödemiyor

Arkadaşlar merhaba. Milyoner104.com sitesine 1000 tl yatırdım 1000 tl de bonus vardı onu aldım çevrim şartı en az 1.80 orandı tamamladım ana para çevriminide tamamladım kasa oldu 4444.63 tl çekim verdim reddedildi. Ne olduğunu sordum risk birimi 4lü kombine olcak şekilde 1.90 orandan oynamanız gerekmektedir dedi. çıldırdım neyse parça parça kombine oynayarak son parayla kasa oldu 5149 az önce çekim verdim yine diyorlar ki tek sefer de basmanız gerekmektedir. Götlerinden kural çıkardılar. Bonusu ve ana parayı kuralına göre oynayıp çevirdim. Sponsor olmadığını biliyorum. Yardımcı olabilecek arkadaş varsa onu da görürüm.

Geçmiş olsun öncelikle. Yatırım yapmadan önce siteleri arastirmanizi tavsiye ederim şişirilmiş bonus veren siteleri özellikle araştırın ve mümkün olduğunca sponsor siteleri tercih edin. Eğer yatirim öncesi araştırmış olsaydınız sitenin odeme yapmayan tokatçı bir site olduğunu anlardınız umarim ödemenizi alırsınız tekrar geçmiş olsun

Dedikleri gibi yaptım 5000 bini bastım gelirse 92 bin geliyor bakalım onu ödemeyen onu nasıl ödeyecek.

Su kupon gelirse ne yapicaklar cok merak ediyorum gormek istiyorum hallerini. 92bini 4lu kombineye bas demesinler😄😄

92k için son maç kaldı eğer gelirse öderler mi yardımcı olana güzel yüklü bir yardım yapacağım.

92k için son maç kaldı eğer gelirse öderler mi yardımcı olana güzel yüklü bir yardım yapacağım.
Son macin hangisi merak ettim dostum seni hayal kırıklığına ugratmak istemem ama ödemezler o site 100 lirayi ödemiyor. Oynadığın site 92 bin etmez

valla göndermezler de hesabı kapatırlarsa kendi kendilerini bitirirler

Kanka lizbon gelirde ama parayı ödemez 1k bile ödemez o site 92k nerede sende çekemiceğin için kesin tutucak kupon

Mhmt1947

V.İ.P. ÜYE
Yok dostum bu site merdiven altı. Parayı da odemez cok zor