Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nowwin paramı ödemiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar bugün siteye 660 TL papara ile yatırım yaptım. Yüzde 25 çevrimsiz bonus aldım ve aşağıda belirtildiği gibi maçlarımı oynadım. Çevrimimi tamamladım. Bakiyem 1875 TL bakiyeye ulaştı ardından çekim işlemi verebileceğimi söylediler. Bende çekimi verdim. Ardından 1 saat bekledikten sonra iptal edildi. Canlı desteğe bağlandım bana çevrimim tamamlanmadığını ve her maçın oranı 2 orandan kombine kupon yapmam gerektiğini ve risk biriminin isteğiymiş gibi komik bir teklifte bulundular. Yapılan hatadan dönülmesini ve çekimimin yatmasını istiyorum. Maçlarım ve konuşmaları SS aldım bakabilirsiniz.

Ss ler yukarıda mevcut bunlar ne yapmaya çalışıyor ben anlamış degilim

Geçmiş olsun şaka gibi bakiyeni kaybetmeni istiyorlar
Aga ben birşey anlamadım resmen alay ediyorlar tekrardan çevrim yapmanız lazim diyor en az 2 mac ve her bir maçın oranı 2 olacak şekilde hayır ben zaten çevrimi çoktan yaptım bildiğin dolandırıcı site bende ne yapacagimi şaşırdım işin kotu tarafı şu ben dedikleri şekilde yine cevrim yapmaya kalksam kaybederim ki kazandı diyelim bunlar bu bakiyeyi bile odemiyor nasil 3 4 bini oduyevekler bundan dolayı bakiyeme ellemeden suan bekliyorum buraya sponsor zaten insallah burdaki adminler yardımcı olur

@Nowwin Destek bir açıklama yapması lazım. Neden bu tarz isteklerde bulunuyorsunuz. Bende yatırım yapmayı düşünüyordum. Admin sorun yok dedi ama bu şikayette bakılırsa sen haklısın dostum.

Diyorum ya agam tuhaf bi cikmazdayim icerde param var ama cekemiyorum oynuyamıyorum oynasam bi türlü oynamasam bi türlü derdimi anlatıyorum belli ki anliyacak birileri yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...