Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

DUYURU Okumadan gecmeyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nkc02

V.İ.P. ÜYE
Konu kilit oldugu dan yorum yapamadım kimse benim vatan sevgimi bilmeden sorgulama hakkına sahip değildir Allah ıma şükürler olsun pkk yandası da değilim ben adana da dogdum ama kökenim Adıyaman ve Adıyaman hangi ülkenin ili türkiyenin dogup yasadıgım ve en önemlisi ekmek yedgm güzel ülkeme mi ihanet edecem ölürüm lan ben kafama sıkarım bilmeden bos bos konusmayın benim vatan sevgim Bi türkün bile daha üst seviyesindr çok şükür evet acımız büyük 33 şehit verdik rte ne diyordu bir gece ansızın gelebilriz evet bir gece ansızın girdiler bize dedim yüreğimize girmediler mi canımızı parçalamadılar mi? Lütfen rica ediyorum amacım siyaset değil herkes görüsünde özgürdür ama pkk lışar özgür olamaz ve son olarak bu sözü söylerken bile akp li olan biriyim zoruma gidiyor anlıyormusunuz piçin suriyelisi burda keyif yaparken bizlerin canına tuz basılmasına uzatma ya gerek yok sadece sunu bilin o sözümün manası anlamı oydu @XBARONX anladın mı kardeşim saglıcakla

Nkc02

V.İ.P. ÜYE
@Muhafız kardesim çok özür diliyorum ama dayanamadım simdi konuyu kiltlermisin yoruma acık olmasın saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...